“Öğretmenlerimiz Edtechist Konferansı”ndaydı

tasarim3-700x351
18-19 Nisan 2015 tarihlerinde MEF Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşen Edtechist (Eğitim Teknolojileri Konferansı)’e okulumuzdan beş öğretmenimiz katıldı.
Eğitim teknolojilerinde uluslararası alanda uzman konuşmacıların deneyimlerini ve bilgilerini paylaştığı konferansta, zamanlı oturumlar ve çalıştaylar gerçekleşti. Katılımcılara mesleki deneyim kazandırmayı ve eğitimcilere kişisel öğrenme alanlarını genişletme fırsatı sunan konferans; okul kurucularından okul liderlerine, öğretmenlerden eğitim teknolojisi uzmanlarına kadar eğitim teknolojileri ile ilgilenen pek çok kişiye açık olarak gerçekleşti.
EdtechistEgitimFirsati-385x285

Konferansta özellikle eğitimin teknoloji olanaklarını kullanarak gelişmesi ve etkinleştirilmesi üzerinde duruldu. Öğretmenlerimiz de kendi çalışma alanlarına göre seçtikleri içeriklerdeki konuşmalara ve eğitimlere katıldı.
Konferansa; Bilgisayar öğretmenlerimizden Serap Sayım ve Yonca Özgün, Matematik öğretmenlerimizden Ahmet Murat Zeytçioğlu ve Emel Erdoğdu ile Tarih öğretmenimiz Merve Tama katılım sağladı.

 

edtechist logo

Ada Dijital Ajans