Öğrencilerimiz Genç Başarı Eğitim Vakfı Meet-Up Etkinliği’ndeydi

meet1
Lise seviyesindeki on öğrencimiz, 13 Mayıs 2016 Cuma günü MetLife ve Genç Başarı Eğitim Vakfı iş birliğinde, Kavacık Asia Princess Otel’de düzenlenen Meet-up etkinliğine katıldı. Öğrencilerimize Darüşşafaka Tekno Girişimcilik Gençlik Merkezi Uzmanımız Sinem Taviloğlu eşlik etti.
meet2
Yirmi farklı okuldan onar öğrencinin katıldığı etkinlikte; her okuldan gelen öğrenciler farklı okullarla gruplar oluşturarak masalara yerleştiler. Her grubun başında MetLife şirketinden profesyonel bir çalışan, mentor olarak bulundu. MetLife’tan üst düzey yöneticilerin ve MetLife Ceo’sunun başarılı olmanın inceliklerine değindiği konuşmalar ve daha sonra insan kaynakları bölümünün doğru cv hazırlama ve mülakatlara nasıl hazırlanılması gerektiğine dair seminerlerinden sonra öğrenciler masalarındaki iş hayatı profesyonelleriyle konuşup, deneyimlerini dinleme ve kendi fikirlerini paylaşma fırsatı buldular.
İnosvasyon kampına katılan liseli öğrencilerimiz: Ali Burak Kara, Muhammet Öngel , Aylin Güçlü , Melisa Akkoğlu , Fatma Ceyda Uzun , Şule Barman , Burcu Özkan , Melisa Çelik , Yasemin Ulu , Nisanur Deniz.
meet3

Ada Dijital Ajans