Odaklan ve Harekete Geç

ODAKLAN VE HAREKETE GEÇ! Semineri

Öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde motivasyonlarını, iç disiplinlerini ve iletişim becerilerini arttırabilmeleri için, 10. sınıf öğrencilerimize Bilgi Üniversitesi’nden Eğitim Danışmanı Serkan Duru tarafından 18 Ocak 2021 saat 17:00-18:00 arasında ‘Odaklan ve Harekete Geç! online semineri yapılacaktır.
Serkan Duru kimdir?
Üniversite lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü’nde, Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır.
Geleceği Okuyan Kalemler Projesi’nin eğitim liderliğini yürütmektedir. Bu projede öğrenciler tarafından çıkarılan 6 kitabın editörlüğünü yapmıştır. Türkiye Uğur Böcekleri Derneği’nde Güney Marmara Eğitim Lideri olarak başta cezaevleri olmak üzere, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü eğitimler ve seminerler vermektedir. https://ugurbocekleri.org/ Sen Dünyaya Bir Armağansın ve ‘Çocuğum Zeki Ancak Çalışmıyor Bir Çalışsa Yapacak Hocam!’ isimli kitapların yazarıdır. Çevrimiçi yayınlanan Fikir Perest Dergi’ de eğitim ve gelişim üzerine yazılar yazmaktadır. https://www.fikirperestdergi.com/ İstanbul Bilgi Üniversitesi Bursa Bölge Sorumlusu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Her yıl öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek ‘Odaklan Harekete Geç!’ seminerini gerçekleştirmektedir.

Ada Dijital Ajans