İstanbul Gelişim Üniversitesi’nden Darüşşafaka’ya ödül

content_istanbul-gelisim-universitesi_rsz
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Uğur Demirci, Darüşşafaka Lisesi Müdürü ve Kampüs Koordinatörü Nevzat Kulaberoğlu

İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri, farklı sektörlerin en iyilerini belirledi. Eğitimden havayoluna, otomotivden kimyaya kadar pek çok alanda “Sektörün Enleri”, öğrenciler arasında yapılan oylama sonucunda belirlendi. İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri, Darüşşafaka’yı en iyi eğitim kurumu seçti.

Yapılan oylama sonucunda ödül alan sektör temsilcileri 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü ödüllerini aldı. Tören, İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi konferans salonunda gerçekleşti.

Ödül töreninde Darüşşafaka Eğitim Kurumları adına konuşan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Uğur Demirci, “Amacımız eğitimde fırsat eşitliği. Ülkenin tüm il ve kasabalarındaki çocuklara ulaşıp, ihtiyaç sahibi ve yetenekli çocukları bulup, onlara kaliteli bir eğitim sağlamak istiyoruz. Aldığımız ödülden dolayı çok mutluyuz. Demek ki 152 yıldır verilen maddi manevi emekler boşa gitmiyor” dedi.

Ada Dijital Ajans