İbrahim Betil Darüşşafakalı Öğrencilerle Buluştu

İBRAHİM BETİL 1
Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Öğretmen Akademisi Vakfı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İbrahim Betil; 11 Nisan 2016 Pazartesi günü Darüşşafaka Lisesi 10. Ve 11. sınıf öğrencilerimizle buluştu.
Adapazarı Enka Okulları’nın, Sosyal ve Ekonomik Yaşamda Nitelikli Değişim ve Gelişime Destek Derneği’nin yani bilinen adıyla SEN-DE-GEL’in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Betil, gönüllü olarak sürdürdüğü uluslar arası platformda yer alan çalışmalarını öğrencilerle paylaştı. İbrahim Betil, insanların hayatında fark yaratmanın ötesine geçerek ‘insanlara hayat veren’ projeler ortaya koymanın en önemli çıkış noktasının kişinin kendisine olan inancı ve gerçekleştirmek istediği hayaline kendisini adaması olduğunu vurguladı.
Türkiye’deki eğitim hayatı ve sivil toplum aktiviteleri ile yakından meşgul olan Sayın İbrahim Betil; kararlı olmanın, cesur olmanın ve hayat başarısında disiplinli bir çalışma sergilemenin mükâfatının her zaman büyük olduğunu dile getirdi. Darüşşafaka öğrencilerinin de bu misyonu edinmek noktasında çok şanslı olduklarına sözlerinde sık sık yer verdi.
İBRAHİM BETİL 4
İBRAHİM BETİL 2

Ada Dijital Ajans