Girişimci Öğrencilerimiz Fikir Üretme Kampında

fikir5
27-28 Aralık 2014 tarihlerinde lise öğrencilerimiz Uluslararası Girişimcilik Merkezi’nin düzenlediği Fikir Üretme Kampı’na katıldı.
“Genç Girişimci Fikir Üretme Kampı”, Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği, İSO ve TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulu, “İstanbul Girişimcilik ve İnkübasyon Merkezi”nin düzenlediği proje kapsamında İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, Intel ve Türk İş Adamları Derneği’nin katılımıyla gerçekleştirildi.
fikir1
Levent Sağıroğlu eğitmenliğinde; lise ve üniversite seviyesindeki 100’e yakın öğrencinin katıldığı Fikir Kampı’na lise öğrencilerimizden Betül Sena Çaylı, Şule Çetin, Hilal Çelebi, Zeynep Çelebi ve Muhammet Öngel katıldı. Vodafone Plaza’da gerçekleşen kampta öğrencilerimize “Girişimcilik Kulübü” Danışman Öğretmeni Cansu Aydemir eşlik etti.
Öğrencilerimizden Muhammet Öngel’in içerisinde bulunduğu ekip, iş fikirlerinin uygulanabilirliği kapsamında iki günün sonunda jüri tarafından birinciliğe layık görüldü.
fikir2
Kamp bitiminde katılım belgelerini alan öğrencilerimiz, proje süresi olan 9 ay içerisinde çalışmalarına, online ve yüz yüze platformlarda devam edecekler.
fikir4

 

Ada Dijital Ajans