Eğitim Bilimci, Yazar Dr. Özgür Bolat “Yetenek Nasıl Geliştirilir?” Konulu Seminerinde Darüşşafaka Lisesi Öğretmenleriyle Buluştu.

ozgur-bolat

Eğitim Bilimci, Yazar Dr. Özgür Bolat, 8 Eylül 2016 tarihinde Özel Darüşşafaka Lisesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Servisi’nin düzenlediği  “Yetenekler Nasıl Geliştirilir?” konulu seminerde Darüşşafaka Lisesi öğretmenleriyle buluştu.

Okullara ve şirketlere öğrenme, liderlik ve kültür değişimi konusunda danışmanlık, Hürriyet gazetesinde köşe yazarlığı, TEV’de danışmanlık ve Bahçeşehir Üniversitesinde öğretim üyeliği yapmakta olan Dr. Özgür Bolat, yeteneklerin ortaya çıkması ve geliştirilmesi için mutlaka çok çalışmanın gerekli olduğunu örneklerle vurgulayarak öğretmenlerimizin sorularını yanıtladı.

Hizmet içi eğitim programı çerçevesinde düzenlenen bu seminere katılan öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin yeteneklerini keşfedebilmeleri ve geliştirebilmeleri için onlara nasıl destek olabilecekleri konusunda yeni bilgiler edinme ve mevcut bilgilerini de pekiştirme imkânı buldular.

Ada Dijital Ajans