Darüşşafaka’nın Akademik Kadrosu, Motivasyon Etkinliğinde Buluştu

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Dönemi’ne hazırlanan Darüşşafaka Eğitim Kurumları, tüm akademik kadrosunu motivasyon etkinliğinde bir araya getirdi.

Darüşşafaka’da görev yapan 200’ü aşkın eğitimcinin katıldığı “Darüşşafakalı olmak ve takım olabilmek” temalı uyumlanma ve motivasyon etkinliği, 22 Ağustos’ta, Sarıyer Uskumruköy’de bulunan Salih Country’de gerçekleşti.

Darüşşafaka Ortaokulu Müdürü Şule Uyar, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı, Darüşşafaka Cemiyeti Başkan Vekili Erman Süsler, Darüşşafaka Lisesi Müdürü Nilüfer Kavaklı, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Yaşam Müdürü Muhammet Erken.

Açılış konuşmasını Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı’nın yaptığı etkinlikte, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç ile Başkan Vekili Erman Süsler yeni eğitim ve öğretim döneminin ülkemize ve Darüşşafaka camiasına hayırlı olmasını, başarılarla geçmesini dilediler. 

“Ben Kimim? Biz Kimiz?”, “Darüşşafaka’da Ekip Olmak” ve “Birlikte Liderlik ve Eylem Adımları” başlıklı üç farklı oturumun gerçekleştiği etkinlikte öğretmenler; neşe, merak ve aidiyet duygularının beslendiği uygulamalarla kendilerini ve meslektaşlarını tanıyabildikleri verimli bir gün geçirdiler.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları öğretmenleri, 
“Darüşşafakalı olmak ve takım olabilmek” temalı uyumlanma ve motivasyon etkinliğinde 
keyifli zaman geçirdiler.

Ada Dijital Ajans