Darüşşafaka’da Basketbol Heyecanı

Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımının Yeşil Giresun Basketbol Takımı ile yaptığı play off turu maçları oldukça çekişmeli ve heyecanlı oldu.
Kendi sahamızda yaptığı ilk maçta 1-0 geriye düşen ve turu zora sokan takımımız, ikinci maçta durumu 1-1’e getirdi.
Turun devamında Yeşil Giresun Takımının sahasında yapılacak iki maçın sonucu ise taraftarlar ve özellikle öğrencilerimiz tarafından heyecanla beklenmeye başladı.
Deplasmanda yapılan 3. ve 4. maçları ardı ardına alan takımımız Erkekler 1. Ligine çıkmayı başardı. Okulumuz Ayhan Şahenk Spor Salonunda yapılan maçlarda takımımızı heyecanla destekleyen öğrencilerimiz, Giresun’da yapılan, kritik ve bir o kadar da önemli olan maçları tüm Darüşşafaka Ailesi olarak büyük bir heyecan ve coşku ile okulumuzda televizyondan izledik.
06 Haziran Cuma günü diğer gruptan 1. Erkekler Ligine çıkmayı garantileyen İstanbul Büyükşehir Belediye Basketbol Takımı ile oynanacak final maçı ligi kimin şampiyon olarak bitireceğini belirleyecek.
Darüşşafaka Doğuş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Basketbol Takımı arasında oynanacak bu maçta Darüşşafakalılar olarak takımımızı yine yalnız bırakmayacağız.

Başarılar dileriz.
IMG-20140605-WA0001IMG-20140605-WA0005

Ada Dijital Ajans