121 yeni öğrencimiz, İş Bankası’nın misafiriydi

Dokuzuncu yılına giren “81 İlden 81 Öğrenci” projesiyle Darüşşafaka Cemiyeti’nin en büyük kurumsal destekçisi olan Türkiye İş Bankası, bu eğitim-öğretim yılında da Darüşşafaka’ya yeni başlayan 81 öğrencinin yeni yuvasındaki eğitim yolculuğu boyunca tüm giderlerini karşılayacak.

content_acz_9949_rsz

Her yıl okula yeni başlayan 5. sınıf öğrencilerini oryantasyon programı kapsamında ağırlayan Türkiye İş Bankası, bu sene de 121 yeni Daçkalı için 22 Eylül 2016 Perşembe günü İş Kuleleri’nde “Hoş Geldiniz Etkinliği” düzenledi. Öğrencilerin İş Bankası çalışanlarıyla bir araya geldiği, İş Kuleleri’nin etkileyici atmosferini yaşadığı ve eğlendiği etkinlikte neler yoktu ki…

content_acz_9592_rsz

Yeni Daçkalılar, kurabiye ve limonatalarının keyfini çıkardıktan sonra Robotiş İş Bankası 3D filmini izledi.

content_acz_9649_rsz

Daha sonra ise animasyon gösterisiyle eğlendi.

content_acz_9701_rsz

Dans etti, koştu, oyunlar oynadı, kaynaştı.

content_acz_9733_rsz

content_acz_9792_rsz

content_acz_9871_rsz

Pamuk şeker ve patlamış mısırın tadını çıkardı.

content_acz_9832_rsz

İş Bankası’nın hediye ettiği kitaplarıyla hep birlikte objektife poz verdi.

content_acz_0069_rsz

Daha sonra da neşe içinde okullarına döndü.

“81 İlden 81 Öğrenci” projesi, ülkemizde eğitim alanında gerçekleştirilen en uzun soluklu ve kapsamlı sosyal sorumluluk projesi olma özelliğini taşıyor. Proje, Darüşşafakalı öğrencileri üniversite eğitimleri boyunca da destekleyecek.

European Excellence Awards’da (Avrupa Mükemmellik Ödülü) Türkiye kategorisinde finale kalan, Türkiye’de de “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” kapsamında Kurumsal Sosyal Sorumluluk-Eğitim kategorisinde ödüle layık görülen “81 İlden 81 Öğrenci” projesi, Türkiye’nin en önemli eğitim projelerinden biri olarak varlığını sürdürüyor.

Her zaman gurur duyduğumuz bu iş birliğiyle Darüşşafaka’da eğitimde fırsat eşitliği sağladığımız öğrencilerimiz ve Darüşşafaka Cemiyeti adına, Türkiye İş Bankası’na “81 İlden 81 Öğrenci” projesiyle Darüşşafaka’ya verdiği büyük ve anlamlı destek için şükranlarımızı sunarız.

Ada Dijital Ajans